You are here

Palju õnne sünnipäevaks!

Sinu lapse sünnipäevapidu McDonald’s restoranis!

Mida see endast kujutab?

Vali üks teemadest ja kingi oma lapsele unustamatu sünnipäevapidu!

Me teame, et see on eriline päev ja põnev sündmus. Et see kindlasti meelde jääks, oleme ette valmistanud erinevaid temaatilisi mänge ja tegevusi, mis sobivad sinu lapse vanuse ja huvidega! Sina ja su laps saate sünnipäevapeo valida nelja erineva teema seast: Metsik loodus, Kosmoselabor, Muinasjutu kuningriik ja Seikluste sadam.

Meie laste sünnipäevapeod on populaarsed ka vanemate seas, kuna hoolitseme iga detaili eest kogu peol vältel. Tänu sellele ei pea vanemad muretsema mitte millegi pärast ja nad saavad lihtsalt täiel rinnal koos lastega pidu nautida!

Olete palavalt teretulnud seda erilist aega meiega veetma! Soovime su sünnipäevalapsele palju õnne!

 

PIDU VÕIB ALATA!

Meie rõõmus tähistamine kestab 2 tundi. Peo alguses tervitab meie peojuht külalisi ja tutvustab peo teemat. Seejärel luuakse mängudega peomeeleolu ning siis serveeritakse lastele Happy Meal™ eined. Pärast sööki jätkub pidu erinevate temaatiliste mängudega, mida organiseerib peojuht. Lõpuks õnnitletakse sünnipäevalast sünnipäevatordiga.

Sünnipäevapeo paketis sisaldub reserveeritud ruum sinu valitud McDonald’s restoranis, spetsiaalsed kutsed külalistele, peotaldrikud, salvrätid ning temaatilised kingikotid. Meie peod on ideaalsed lastele vanuses 4-10!

Sünnipäevapeo maksumus McDonald’s restoranis on 7.50€ ühe lapse kohta (hinnas sisaldub Happy Meal™ ja peo organiseerimine). Sünnipäevalapsele on pidu tasuta.

Sünnipäevatordi saab tellida lisatasu eest. Ühest tordist jätkub 8 lapsele ja selle hinnaks on 5€. Minimaalne külaliste arv peo korraldamiseks on 8. Lapsevanematele on peo vältel 30% allahindlus kõikidelt toodetelt restorani menüüs.

 

 

 

Sünnipäeva tähistamine on võimalik järgnevates restoranides:

#Tallinna Rocca al Mare McDonald's, Paldiski mnt 102

#Pärnu McDonald’s, Tallinna mnt 74