You are here

Kanaliha

Kas te olete kunagi huvi tundnud, kuidas me kanaliha valmistame?

Teile meelepärase roa pakkumiseks valmivad meie kanalihatooted erinevate meetodite kohaselt. Näiteks kanalihast McNuggets’id valmivad 100% kana rinnalihast, millele lisatakse veidi maitseaineid. Valge liha lastakse läbi hakklihamasina, vormitakse pihviks ja kaetakse spetsiaalselt maitsestatud tainaga, mis hoiab pihvid väljastpoolt krõbedad ja seestpoolt hõrgult mahlased. Kui see teile huvi pakub, siis meie tainas valmib nisu- ja maisijahust, pärmist ja maitseainetest. 

McChicken seevastu kujutab endast meie ikoonilist kanaburgerit, mis koosneb kanafileest, jääsalatist ja majoneesist, mis pannakse värskelt küpsetatud saiakese vahele. Kanafilee koosneb 100% kana rinnalihast, mis maitsestatakse ja kaetakse krõbeda tainaga..

Kui te  aga krõbedamat suupoolist ei soovi, võib teile huvi pakkuda meie Caesari salat. Meie krõbe Caesari salat valmib maitsestatud ja kerge krõbeda tainaga kaetud 100% kana rinnatükist.  Caesari salati võib valida ka grillitud kanaga.

Tarnijate ettevalmistamine

Meie suhtume oma toidukomponentide päritolusse väga tõsiselt. Kõigist kvaliteedistandarditest kinnipidamise tagamiseks jälgitakse iga toiduvalmistamise etappi väga tähelepanelikult. Ebakorrapärase kujuga tükid eemaldatakse kohe, et te saaksite iga kord mõnda meie restorani külastades samalaadse kogemuse. Enne -18˚C külmutamist tooted paneeritakse ja praetakse. -18˚C on samuti just see temperatuur, milleni kõik meie kanatooted enne restorani jõudmist jahutatud on.

Lindude heaolu

Kogu meie kanaliha pärineb tunnustatud McDonald’s tarnijatelt, kes kuuluvad laialulatuslikku ja integreeritud tarneahelasse, mis tagab täieliku kontrolli kanakasvatusfarmide kõigi aspektide üle, sealhulgas toitmine ja lindude heaolu. Kõiki meie tarnijaid käiakse regulaarselt kontrollimas, veendumaks, et kanad saavad vabalt liigutada ning neil on olemas toit ja värske vesi. Meie kanasööt on kogenud toitumisteadlaste poolt hoolikalt koostatud, pakkudes lindudele tasakaalustatud ja toitvat dieeti, kuhu kuulub orgaaniline teravilja, sojaubade, taimeõli, vitamiinide ja mineraalide kombinatsioon, mis on täiesti antibiootikumivaba.

Keskmisel kanal kulub täiskasvanuks saamiseks 50 päeva. Kõik meie usaldusväärsed tarnijad teostavad tapamajades lindude heaolu standarditest kinnipidamise üle regulaarset Euroopa tervishoiu- ja ohutuseeskirjade kohast kontrolli.