You are here

FAQ toitumine

 • "Milline on teie kõige tervislikum eine?"

  Me usume, et kõik meie tooted võivad olla tervisliku ja tasakaalustatud toitumise komponendid. Meie siin Eestis  tegeleme pidevalt oma külastajate abistamisega, et nad saaksid teha informeeritud ja tasakaalustatud einevaliku, pakkudes toitumisalast teavet ning tehes teatavaks kõik tootekomponendid.

 • "Kust on pärit loomaliha?"

  100% meie siin asutavatest restoranides serveeritavast loomalihast on kasvatatud Euroopas, enamik Poolas (OSI Food Solutions). 

 • "Kuidas saab McDonald’s tagada kõikide komponentide kvaliteedi?"

  Oleme äärmiselt tähelepanelikud kõikide kasutatavate komponentide kõrgeima kvaliteedi tagamise suhtes, rakendades kõigi tarnijate puhul pidevat kvaliteedikontrolli, mis koos range arvuti teel toimuva seiresüsteemiga tagab iga komponendi päritolu kontrolli ja selle liikumise jälgimise logistikaahelas. Me saame selle infosüsteemi kaudu reaalselt kontrollida, millisest nisust mingi kukkel tehtud on, kust see pärit on, kus kukkel on küpsetatud ja nii edasi! Süsteem kehtib kõigi McDonald’s toitude koostisosade kohta.

 • "Kuidas te tagate oma restoranides hügieeni ja toiduohutuse?"

  Kogu meie toit valmib rangeimate hügieeni- ja toiduohutusreeglite kohaselt. Lisainfot antud teema kohta leiate lehekülgedelt “Lava taga” ja “Kvaliteet ”.

 • "Millist õli teie restoranides kasutatakse? Kas see sisaldab loomset rasva (searasva)?"

  Mitte üheski meie tootes ei ole searasva, vaid me kasutame spetsiaalset rapsi- ja päevalilleõli segu, millest on hoolikalt eemaldatud kõik kunstlikud transrasvhapped (TFA), nii et alles jäävad vaid looduslikud TFA-d, mida leidub 2%. Märkimisväärne on, et viimase 8 aasta jooksul on TFA osa kõigis meie toodetes vähenenud 30 protsendilt 2 protsendile.