You are here

FAQ Tootekvaliteet

 • "Ma olen kuulnud, et McDonald’s eine sisaldab poole päevasest kalorivajadusest – on see tõsi?"

  See sõltub üldiselt valitud toodetest (joogi, burgeri ja magustoidu valikust). Mõnes eines on rohkem kui kolmandik päevasest energiavajadusest, kuid tasakaalustatud toitumine ei koosne vaid ühest einest! Tervise huvides tuleb pärast iga kaloririkast einet järgmise eine puhul kalorikogust piirata. See põhimõte peaks kehtima kõigi toitainete (rasvad, suhkrud, sool jne) puhul. Kui te valite näiteks hommikusöögiks burgerist, friikartulitest, limonaadist ja magustoidust koosneva menüü, valige kergem puu- ja juurviljadest koosnev lõuna.

 • "McDonald’s pakub ainult karboniseeritud suhkrujooke!"

  See ei ole küll tõsi. Meie joogimenüüs on lai valik karboniseerimata jooke nagu vesi, mahl ja jääteed, samuti suhkruvabu karboniseeritud jooke nagu Coca-Cola Light ja Coca-Cola Zero. 

  Meie apelsinimahl ja õunamahl on tehtud 100% apelsinikontsentraadist ilma suhkrut lisamata. 

 • "Ideaaljuhul peaksime tarbima iga päev 5 portsjonit puu- ja juurvilju. Kas see on McDonald’s restoranis võimalik?"

  Muidugi! Saadaval on kolm värsket salatit  ja me pakume nüüd friikartulite asemel lisandina aedviljasalatit (on saadaval kõikide keskmiste ja suurte einetega). 

  Lisaks sellele saavad lapsed valida magustoiduks värsked õunaviilud. 

 • "Kas teie burgerid on väga kaloririkkad?"

  Kõik meie burgerid koosnevad mitmest komponendist, mille hulgas on peamine valguallikas (liha, peekon, kana või kala), kukkel või tortilla, sulajuust, juurviljad (salat, tomatid, sibulad, kurgid jne) ja kaste, mis kõik annavad oma panuse burgeri lõplikule kalorsusele. Seetõttu võime väita, et burgeri kalorsus sõltub rohkem või vähem tema koostisest. Meie laialdane valik võimaldab igal külastajal teha oma maitse ja vajaduste kohaselt informeeritud valiku.